Twoja Stopa - profesjonalny gabinet podologiczny na Gocławiu

Twoja Stopa to profesjonalny
gabinet podologiczny na Gocławiu.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych podologów. Szkolenia, praktyki i kongresy, w których uczestniczą nasi specjaliści pozwalają im wciąż pogłębiać i uaktualniać swoją fachową wiedzę. 

W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno specjalistyczne zabiegi na stopy, jak i na dłonie. Sterylność i bezpieczeństwo to fundamenty przeprowadzanych przez nas zabiegów. Nasi podolodzy korzystają z najwyższej jakości sprzętów oraz specjalistycznych, dedykowanych produktów.

W naszym nowoczesnym gabinecie czekają na Ciebie 3 w pełni wyposażone stanowiska do zabiegów podologicznych. Od wejścia przywita Cię stylowa recepcja oraz poczekalnia. Z nami zapomnisz o uporczywych zmianach na stopach. Wrastające paznokcie, pękające pięty, czy odciski i modzele już nie będą szpecić Twoich stóp. Zatroszczymy się nie tylko o Twoje stopy, ale także dłonie. Zadbaj o piękno i zdrowie z gabinetem Twoja Stopa.

Zobacz naszą ofertę


NOWOŚĆ: kursy podologiczne!

Szukasz szkolenia z zakresu podologii, które pozwoli podwyższyć Twoje kompetencje i poszerzy zakres oferowanych przez Ciebie usług? Chcesz rozwijać się w pracy podologa, ale brakuje Ci odpowiednich kwalifikacji? Skorzystaj z naszych kompleksowych kursów i zyskaj konkretne, cenione w branży umiejętności! Prowadzimy specjalistyczne szkolenia podologiczne z zakresu: sposobu usuwania brodawek wirusowych, ortonyksji oraz pracy dłutem i skalpelem.