Szkolenia i Kursy Podologiczne

Szukasz szkolenia z zakresu podologii, które pozwoli podwyższyć Twoje kompetencje i poszerzy zakres oferowanych przez Ciebie usług? Chcesz rozwijać się w pracy podologa, ale brakuje Ci odpowiednich kwalifikacji? Skorzystaj z naszych kompleksowych kursów i zyskaj konkretne, cenione w branży umiejętności! Prowadzimy specjalistyczne szkolenia podologiczne z zakresu: sposobu usuwania brodawek wirusowych, ortonyksji oraz pracy dłutem i skalpelem.

Kursy odbywają się stacjonarnie w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. W zależności od wyboru programu zajęć, trwają 2-3 dni. Po odbytym kursie i pozytywnie zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje certyfikat TÜV Rheinland Polska. Gwarantujemy 100% zdawalność albo zwrot pieniędzy!

Po szkoleniu dajemy również możliwość odbycia tygodniowych praktyk w profesjonalnym gabinecie podologicznym, znajdującym się w Warszawie, podczas których uczestnik uczy się zawodu w realnych warunkach, pod okiem wykwalifikowanych specjalistów!

Koszt: 2500 zł netto (2 dni), 3200 zł netto (3 dni)

TwojaStopa_repo_mini-18.jpg

Dla kogo?

Nasze kursy skierowane są do osób pragnących wgłębić się w tajniki fascynującej dziedziny, jaką jest podologia. Dziedziny, która zyskuje coraz większą popularność w Polsce, w której zapotrzebowanie na specjalistów regularnie rośnie. To szkolenie dla osób, które chcą nieść pomoc i ukojenie dla swoich pacjentów oferując im nowoczesne i profesjonalne zabiegi z zakresu podologii. Zapraszamy na nasze szkolenie tych, którzy pragną, pod okiem najlepszych specjalistów, rozwinąć swoje kompetencje. Którzy oczekują aktualnej, przydatnej w codziennej pracy wiedzy oraz zdobycia konkretnych umiejętności. Dla których uczestnictwo w kursie oznacza zdobycie pożądanych kwalifikacji do wykonywania wymarzonego zawodu.

Nasze szkolenie to jednak nie tylko wiedza i umiejętności, to również lepsze poznanie branży i specyfiki pracy podologa. To zdecydowanie większa pewność siebie i swoich kompetencji. To poczucie, że swoim pacjentom oferujesz to, co najlepsze. Nasz kurs przeznaczony jest dla osób, które oczekują więcej.

Tylko u nas, po odbytym szkoleniu, obejmującym część teoretyczną i praktyczną, masz możliwość również wziąć udział w praktykach w profesjonalnych gabinecie podologicznym w Warszawie, gdzie - pod okiem najlepszych fachowców - możesz ćwiczyć swój warsztat w realnych warunkach!

Program szkolenia podologicznego

Temat - BRODAWKI WIRUSOWE

SZKOLENIE BRODAWKI WIRUSOWE trwa 8 godzin. Jego program obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę.

Uczestnik szkolenia zdobędzie umiejętności prawidłowego oczyszczenia brodawki wirusowej na stopie lub dłoni, nauczy się wypalania brodawki za pomocą elektrokoagulacji, będzie wiedział jak zaopatrzyć brodawkę po wykonanym zabiegu, co zalecić pacjentowi oraz zdobędzie wiedzę na temat różnych metod stosowanych w walce z brodawkami wirusowymi w gabinecie podologicznym.

Temat - PRACA DŁUTEM I SKALPELEM

SZKOLENIE PRACA DŁUTEM I SKALPELEM trwa 8 godzin i obejmuje teorię oraz praktykę.

Uczestnik szkolenia zdobędzie umiejętności z prawidłowego opracowywania zrogowaceń, posługiwania się skalpelem i dłutem, założenia opatrunku i odciążenia, doboru preparatów pielęgnacyjnych odpowiednich dla danego pacjenta, zaleceń pozabiegowych.

Temat - ORTONYKSJA (klamra tytanowa, Frasera)

SZKOLENIE ORTONYKSJA (klamra tytanowa, Frasera) trwa 8 godzin. Jego program obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę.

Uczestnik szkolenia zdobędzie umiejętności z prawidłowego postępowania z wrastającym paznokciem: dobór odpowiednich narzędzi, prawidłowe obcięcie, opieka nad ziarniną, dobór prawidłowych opatrunków, zalecenia pozabiegowe.

Uczestnik szkolenia zdobędzie umiejętności z prawidłowego postępowania z paznokciem wkręcającym się: dobór odpowiednich narzędzi i obróbka płytki paznokcia, dobór klamry ortonyksyjnej, umiejętność skręcenia i założenia klamry Frasera, umiejętność założenia klamry tytanowej, zalecenia pozabiegowe.


Jednostka certyfikująca

Jednostką certyfikującą jest TÜV Rheinland Polska - wiodąca jednostka certyfikująca branżę medyczną i beauty.

Certyfikat TUV - Kursy podologiczne

Prowadząca

Prowadząca kursy podologiczne - Anna Zubelewicz

Anna Zubelewicz

Wykwalifikowana podolog i instruktor, absolwentka studiów w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku Ortopodologia. Posiada ogromne doświadczenie w branży i cieszy się dużym uznaniem wśród swoich pacjentów. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego przypadku.

Od kilku lat, z ogromnym entuzjazmem, dzieli się również swoją wiedzą z innymi!


Najbliższe szkolenia podologiczne


Dlaczego my?

Nasze kursy to źródło aktualnej i rzetelnej wiedzy z zakresu podologii. To również możliwość zyskania konkretnych umiejętności, przydatnych w codziennej pracy w gabinecie z pacjentem. Podczas naszych szkoleń dbamy o to, by kursanci zyskali jak najlepsze kompetencje. By byli w 100% pewni swoich kwalifikacji. Nasz kurs zakończony egzaminem i uzyskanym certyfikatem stanowi pewnego rodzaju – również dla pacjentów – wiarygodne uwierzytelnienie uprawnień do wykonywania zawodu podologa.

 

 • Zapewniamy wysoki poziom prowadzonych zajęć (teoria + praktyka).
 • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie.
 • Mamy 7 profesjonalnych stanowisk szkoleniowych.
 • Korzystamy z profesjonalnych produktów znanych marek.
 • Pracujemy na najlepszym sprzęcie renomowanych firm.
 • Gwarantujemy elastyczny program szkolenia, który możesz dopasować do swoich potrzeb.
 • Zapewniamy specjalistyczną wiedzę przekazaną w atrakcyjny i przystępny sposób.
 • Stawiamy nacisk na praktykę.
 • Po odbytym kursie i pozytywnie zdanym egzaminie każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.
 • Nasz kurs spełnia wszelkie wymogi prawne i jest certyfikowany przez wiodącą jednostkę certyfikującą branżę medyczną i beauty TÜV Rheinland Polska.
 • Gwarantujemy 100% zdawalność albo zwrot pieniędzy w przypadku niezdanego egzaminu.
 • Po odbytym szkoleniu dajemy możliwość odbycia tygodniowych praktyk w Warszawie, w profesjonalnym gabinecie podologicznym, podczas których uczestnik uczy się zawodu pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, nie ponosząc przy tym żadnej odpowiedzialności.
 • W ramach kwoty szkolenia kursant otrzymuje również materiały szkoleniowe oraz poczęstunek (lunch, kawa, herbata).